„Cserben hagytam a csapatot” – de a csatár olyan nagy lehetőséget hagyott ki, hogy az ellenfél kapusa vigasztalta

A Degerfors IF dicséretes, öt mérkőzésből álló veretlen sorozatát követően megszakadt a győzelmi széria, mivel egymás után második vereségét szenvedte el a svéd másodosztályban. A csapat kedd este 2-1-es vereséget szenvedett az Örebro SK-tól.

A mérkőzés legnagyobb esélye a 78. percben adódott, amikor már 2-0 volt az állás: egy büntető után a vendégek gyors ellentámadásba lendültek. Gustav Lindgren remekül tette keresztbe a labdát, és lövésre kényszerítette Kevin Holment, de a javítás után az üres kapu mellé lőtt.

A 22 éves csatár ezután összeesett a pályán, és a házigazdák kapusának, Malta Paalssonnak kellett megvigasztalnia.

Úgy éreztem, hogy cserben hagytam a csapatot.

– mondta Lindgren, aki a 90. percben büntetőt rontott, de csapata így is egygólos vereséget szenvedett.